SPELKOMPIS

Är du ny i klubben eller behöver du en spelkompis? Vi har flera damer i klubben som du kan kontakta för spel! Givetvis kan du också kontakta oss i Damsektionen på dk@eslovsgk.se om du har frågor!

KONTAKTINFORMATION

Inga-Lill Sjöstrand bella6410@hotmail.com 0701-557204
Gunilla Nilsson gunilla61nilsson@hotmail.com 0768-855075
Anne Heggen heggenanne@gmail.com 0723-891892
Ingrid Olsson ingrid.kurt@netatonce.net 0733-365475
Anna-Karin Larsson annaaxgatan@yahoo.se 0727-058910
Janet Rasmusson janet.rasmusson@glocalnet.net 0702-433935
Veronica Ek olsson_veronica@hotmail.com 0708-551220
Irene Bjerklin ibjerklin@gmail.com 0768-689970
Annika Rönnberg annikaronnberg@hotmail.com 0723-293060
Eva Mårtensson eva_133@hotmail.com 0704-532878
Zora Eriksson zora.e@telia.com 0709-668606
Agneta SanMartin agneta.sanmartin@gmail.com 0725-124983